Pondelok, 27. marec 2023
Oblačno  4,3 °C
Mimoriadne správy

Putin povedal, čo je potrebné na zabezpečenie úspechu Ruska v „špeciálnej vojenskej operácii“ (foto)

 Webnoviny  26. október 2022  51
Putin povedal, čo je potrebné na zabezpečenie úspechu Ruska v „špeciálnej vojenskej operácii“ (foto)

26.10.2022 (Webnoviny.sk) - Ruský vodca Vladimir Putin v utorok povedal, že na zabezpečenie úspechu „špeciálnej vojenskej operácie“, ako Moskva nazýva vojnu na Ukrajine, je potrebné aktualizovať postupy a regulačné rámce. Referuje o tom spravodajský web CNN.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


„Je potrebné aktualizovať postupy a regulačné rámce, ekonomiku ako celok, jednotlivé odvetvia a zabezpečiť špeciálnu operáciu,“ povedal Putin na prvom zasadnutí novovytvorenej koordinačnej rady.

„O otázkach aktualizácie a zlepšovania administratívnych postupov sa diskutovalo veľakrát, ale situácia je taká, že sa treba na celú túto prácu znova pozrieť,“ dodal Putin.

Podľa šéfa Kremľa je potrebná široká koordinácia medzi všetkými štruktúrami, hospodárskymi a mocenskými blokmi a regiónmi. Putinove komentáre prišli v čase, keď Rusko zažíva na Ukrajine sériu neúspechov, a to dokonca aj v protizákonne anektovaných oblastiach.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Putin povedal, čo je potrebné na zabezpečenie úspechu Ruska v „špeciálnej vojenskej operácii“ (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.