Streda, 30. september 2020
Oblačno  8,9 °C
Mimoriadne správy

Moderátorka je vo vážnych problémoch pre záchvat smiechu na nových sociálnych príspevkoch vlády (video)

 Webnoviny  11. február 2020  48
Moderátorka je vo vážnych problémoch pre záchvat smiechu na nových sociálnych príspevkoch vlády (video)

12.2.2020 (Webnoviny.sk) - Moderátorka ruskej štátnej spravodajskej televízie Vesti Kamčatka sa dostala do vážnych problémov. Dostala totiž záchvat smiechu, keď sa pokúšala informovať o novom vládnom opatrení - zvýšení sociálnych príspevkov pre znevýhodnené skupiny.

Moderátorka Alexandra Novikovová postupne vymenovávala jednotlivé položky, z ktorých bude štátna pomoc pozostávať, a keď sa dostala k sume 363 rubľov (približne päť eur a 13 centov), čo má byť príspevok na "medzinárodnú prepravu na dovolenku", prepukla v smiech a viac ako minútu sa nevedela prestať smiať.

Ako uvádza rozhlasová stanica Rádio Slobodná Európa/Rádio Sloboda (RFE/RL), správy sa točili podľa všetkého vopred a tento príspevok preto nikdy nebol v televízii odvysielaný. Objavil sa však na internete a tam sa stal zakrátko obrovským hitom.

"Presne takto sa na nás smeje naša vláda, keď nám prideľuje takéto obrovské príspevky," komentoval video jeden z používateľov na sociálnych sieťach. Podľa RFE/RL však samotnú moderátorku teraz nečaká nič dobré - z prostredia štátnej televízie už prenikli informácie, že s ňou, ani s ďalšími ľuďmi zo spravodajského tímu, ktorí sa smiali spolu s ňou, už v televízii nerátajú a všetci majú už pripravené výpovede.Viac k témam: Slobodná Európa
Zdroj: Webnoviny.sk - Moderátorka je vo vážnych problémoch pre záchvat smiechu na nových sociálnych príspevkoch vlády (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.