Streda, 30. september 2020
Oblačno  8,8 °C
Mimoriadne správy

Farmár vyoral žiadosť o ruku do poľa, je ju vidno aj na Google Maps

 Webnoviny  12. február 2020  63
Farmár vyoral žiadosť o ruku do poľa, je ju vidno aj na Google Maps

12.2.2020 (Webnoviny.sk) - Dostatok invencie a najmä veľkú mieru trpezlivosti preukázal istý farmár z Hüttenbergu v Hesensku. Do kukuričného poľa vedľa svojej obce vyoral obrovský nápis "Willst du mich heireten?" (Vezmeš si ma?), a následne zobral svoju vyvolenú na romantický let malým lietadlom, počas ktorého jej tento nápis ukázal.

Až neskôr sa ukázalo, že nápis v poli vytvoril tridsaťdvaročný Steffen Schwarz práve v čase, keď okolie Hüttenbergu snímala zo vzduchu spoločnosť Google. Je ho preto vidno aj na Google Maps, na čo nemeckého farmára ako prvá upozornila jeho teta z Kanady. Nápis je dobre viditeľný aj pri menšom rozlíšení, keďže je takmer rovnako veľký ako celý desaťtisícový Hüttenberg.

Mimochodom, jeho priateľka Karin povedala "áno" a svadba by mala byť v júni.

Viac k témam: farmári, mapy Google
Zdroj: Webnoviny.sk - Farmár vyoral žiadosť o ruku do poľa, je ju vidno aj na Google Maps © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.