Piatok, 27. november 2020
Oblačno  -0,8 °C
Mimoriadne správy

Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehody

 Webnoviny   9. máj 2020  99
Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehody

9.5.2020 (Webnoviny.sk) - Vdova po tragicky zosnulom basketbalistovi Kobem Bryantovi podala žalobu na úrad šerifa v Los Angeles za to, že zverejnil fotografií z miesta nehody vrtuľníka, pri ktorej v januári 2020 zahynul manžel Vanessy Bryantovej aj ich dcéra Gianna.

Vanessa Bryantová žiada odškodnenie za citovú a psychickú ujmu. Už skôr zažalovala aj majiteľa havarovaného stroja, ktorého spoločnosti vyčítala nedbalosť a nezodpovednosť.

Policajti si fotili miesto nehody


Spomenuté fotografie súkromnými mobilnými telefónmi urobili policajti, ktorí na miesto nehody dorazili ako prví. A potom ich zdieľali na sociálnych sieťach.

"Najmenej osem osôb z úradu na mieste zhotovovali zábery mŕtvych detí, rodičov a trénerov. Ako oddelenie neskôr priznalo, na zhotovovanie snímkov nemali s ohľadom na vyšetrovanie žiadny dôvod," uvádza sa v žalobe, referuje o tom magazín People.

Haváriu neprežila ani jedna osoba


Haváriu vrtuľníka 26. januára 2020 neprežila ani jedna z deviatich osôb na palube vrátane jedného z najlepších basketbalistov histórie Kobeho Bryanta a jeho dcéry Gianny.

Stroj v hustej oblačnosti narazil do svahu kopca neďaleko LA.

Viac k témam: letecká nehoda, pád vrtuľníka, tragická nehoda, úmrtie, žaloba
Zdroj: Webnoviny.sk - Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehody © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.