Štvrtok, 20. marec 2025

Mimoriadne správy
- Elon Musk zdieľal príspevok, podľa ktorého milióny ľudí nezabil Hitler ale jeho štátni zamestnanci
- Nemecko Ukrajine dodalo obrnené vozidlá a veľké množstvo munície
- Blanár vyzdvihol Slovensko ako kľúčového hráča v indickom biznise: Obchodná výmena vzrástla o 50 percent – VIDEO, FOTO
- Orbán chce v tomto roku zabrániť pochodu Dúhový Pride v Budapešti
- Medvedev označil Macrona a Starmera za špinavcov pre ich plán mierových síl na Ukrajine
V Mariupoli bolo druhý deň po sebe počuť výbuchy, neskôr sa pridal aj požiar

7.9.2023 (SITA.sk) - V okupovanom ukrajinskom meste Mariupoľ na brehoch Azovského mora a jeho okolí bolo druhý deň po sebe počuť výbuchy.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
Ako na Telegrame uviedol poradca legitímneho mariupoľského starostu Petro Andriuščenko, po stredajšej večernej explózii nasledovali ďalšie vo štvrtok ráno.
„Mariupoľ. Bolo to veľmi hlasné. Dve explózie v Manhuši (obec pri Mariupoli, pozn.),“ napísal Andriuščenko. Neskôr dodal, že po ranných výbuchoch v Mariupoli a Manhuši evidujú požiar pri obchodnom centre a neďaleko továrne na výrobu cementu.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v septembri 2023 (fotografie)
Viac k témam: Požiar, rusko-ukrajinský konflikt, Výbuch, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - V Mariupoli bolo druhý deň po sebe počuť výbuchy, neskôr sa pridal aj požiar © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.