Pondelok, 17. máj 2021
Oblačno  8,7 °C
Mimoriadne správy

V hoteli na Zakynthose našli mŕtvu Češku, zrejme trpela depresiami

 Webnoviny  16. júl 2020  174
V hoteli na Zakynthose našli mŕtvu Češku, zrejme trpela depresiami

16.7.2020 (Webnoviny.sk) - V hoteli na gréckom ostrove Zakynthos našli mŕtvu českú turistku. Bola obesená na šnúre uviazanej na držiaku uterákov, ktorý sa následne odtrhol a zasekol o kľučku dverí kúpeľne. Podľa gréckej televízie ERT všetko nasvedčuje tomu, že spáchala samovraždu.

Podľa informácií poskytnutých políciou bola 45-ročná žena na dovolenke sama. Na izbe objavili tiež značné množstvo tabliet užívaných proti depresii. Podľa televízie ERT ženu našli až potom, čo sa dva alebo tri dni neobjavila medzi ľuďmi.

Výslovne predtým tiež odmietla, aby hotelová služba jej izbu upratovala. Úmrtie pre portál iDNES.cz potvrdila aj hovorkyňa českého ministerstva zahraničných vecí Zuzana Štíchová.

Češka bola ubytovaná v zariadení v lokalite Kerí na juhu ostrova, spresnil denník Ta Nea. Udalosť vyšetruje miestne policajné oddelenie na Zakynthose.

Viac k témam: samovražda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - V hoteli na Zakynthose našli mŕtvu Češku, zrejme trpela depresiami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.