Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Ukrajinci sa pravdepodobne do konca roka budú musieť stiahnuť z Pokrovska
4.10.2024 (SITA.sk) - Ukrajinskí vojaci podľa estónskeho vojenského spravodajstva pravdepodobne budú musieť do konca tohto roka ustúpiť z mesta Pokrovsk v Doneckej oblasti.
Povedal to pre estónsku verejnoprávnu televíziu ERR zástupca veliteľa spravodajského centra estónskej armády Janek Kesselmann. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„V smere na Pokrovsk, ktoré je hlavným terčom útokov, Ruská federácia za ostatný týždeň postúpila asi o jeden až dva kilometre a od predmestí Pokrovska, pokiaľ vieme, je vzdialená zhruba päť až sedem kilometrov," povedal Kesselmann.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v októbri 2024 (fotografie)
Viac k témam: Pokrovsk, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk - Ukrajinci sa pravdepodobne do konca roka budú musieť stiahnuť z Pokrovska © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Horské strediská sú pripravené na zimnú sezónu, do rozvoja investovali desiatky miliónov eur
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
EY posilňuje svoju pozíciu na trhu akvizíciou spoločnosti ORIWIN, s.r.o.