Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Trávite dovolenku v Indii? Rezort diplomacie vyzýva Slovákov na okamžité opustenie krajiny
Webnoviny 25. august 2021 679
25.8.2021 (Webnoviny.sk) - Rezort diplomacie upozorňuje občanov Slovenska na to, že v Indii sa rapídne zhoršuje situácia v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Pre krajinu preto aj naďalej platí cestovné odporúčanie štvrtého stupňa, teda opustiť krajinu. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.
Viac o téme: Koronavírus
„V dôsledku rapídne sa zhoršujúcej epidemickej situácie v krajine je vo viacerých mestách Indie obmedzená až nedostupná aj bežná zdravotná starostlivosť a môže tak dôjsť k ohrozeniu zdravia a života,“ varuje rezort diplomacie. Viaceré štáty Indie majú navyše zavedenú istú formu lockdownu.
Viac k témam: cestovanie covid-19, COVID-19, Koronavírus, lockdown
Zdroj: Webnoviny.sk - Trávite dovolenku v Indii? Rezort diplomacie vyzýva Slovákov na okamžité opustenie krajiny © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov