Sobota, 22. január 2022
Zamračené  -2,5 °C
Mimoriadne správy

Trávite dovolenku v Indii? Rezort diplomacie vyzýva Slovákov na okamžité opustenie krajiny

 Webnoviny  25. august 2021  127
Trávite dovolenku v Indii? Rezort diplomacie vyzýva Slovákov na okamžité opustenie krajiny

25.8.2021 (Webnoviny.sk) - Rezort diplomacie upozorňuje občanov Slovenska na to, že v Indii sa rapídne zhoršuje situácia v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Pre krajinu preto aj naďalej platí cestovné odporúčanie štvrtého stupňa, teda opustiť krajinu. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus


„V dôsledku rapídne sa zhoršujúcej epidemickej situácie v krajine je vo viacerých mestách Indie obmedzená až nedostupná aj bežná zdravotná starostlivosť a môže tak dôjsť k ohrozeniu zdravia a života,“ varuje rezort diplomacie. Viaceré štáty Indie majú navyše zavedenú istú formu lockdownu.

Viac k témam: cestovanie covid-19, COVID-19, Koronavírus, lockdown
Zdroj: Webnoviny.sk - Trávite dovolenku v Indii? Rezort diplomacie vyzýva Slovákov na okamžité opustenie krajiny © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.