Streda, 1. február 2023
Slabý dážď  1,3 °C
Mimoriadne správy

Ruská armáda stratila ďalšie stovky vojakov, najviac v oblasti miest Bachmut a Lyman

 Webnoviny  10. december 2022  46
Ruská armáda stratila ďalšie stovky vojakov, najviac v oblasti miest Bachmut a Lyman

10.12.2022 (Webnoviny.sk) - Ruská armáda na Ukrajine podľa generálneho štábu ukrajinských ozbrojených síl za uplynulý deň stratila ďalších 370 vojakov.

Viac o téme: Vojna na UkrajineOd začiatku vojny tak na Ukrajine podľa Kyjeva padlo už 93 760 ruských vojakov. Ukrajinský generálny štáb ďalej na Facebooku uviedol, že za uplynulých 24 hodín Rusi stratili tri tanky, päť obrnených bojových vozidiel a jeden delostrelecký systém.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Od začiatku invázie na Ukrajinu tak ruská armáda prišla o 2 940 tankov, 5 917 obrnených bojových vozidiel a 1 927 delostreleckých systémov. Za uplynulý deň ruské sily utrpeli najväčšie straty v oblasti miest Bachmut a Lyman.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk - Ruská armáda stratila ďalšie stovky vojakov, najviac v oblasti miest Bachmut a Lyman © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.