Štvrtok, 26. november 2020
Zamračené  0 °C
Mimoriadne správy

Rakúska polícia zatkla pedofila, ktorý mal zálusk na desiatky chlapcov. Chytili aj jeho kumpána

 Webnoviny  17. november 2020  78
Rakúska polícia zatkla pedofila, ktorý mal zálusk na desiatky chlapcov. Chytili aj jeho kumpána

17.11.2020 (Webnoviny.sk) - Rakúska polícia zatkla 27-ročného muža podozrivého z pedofilnej činnosti súvisiacej s deťmi vo veku od 11 do 17 rokov. Orgány v Dolnom Rakúsku uviedli, že občana Rakúska zadržali v piatok v meste Amstetten.

Nemenovaný muž prostredníctvom internetových chatov kontaktoval 52 chlapcov. Mladistvým ponúkal peniaze alebo cennosti výmenou za vlastné videá so sexuálnym obsahom.

Podozrivého obvinili aj zo stretnutia s niektorými zo svojich obetí a ich sexuálneho zneužívania.

Okrem neho zatkli aj 22-ročného občana Turecka žijúceho v Rakúsku, pričom oboch obvinili zo sexuálneho zneužívania duševne chorého 23-ročného mladíka.

Dolnorakúska polícia informovala, že 27-ročný podozrivý sa medzičasom vyšetrovateľom priznal a druhý podozrivý tak zatiaľ učinil len čiastočne.

Viac k témam: pedofília, sexuálne zneužívanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Rakúska polícia zatkla pedofila, ktorý mal zálusk na desiatky chlapcov. Chytili aj jeho kumpána © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.