Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Približne 300 pravdepodobných migrantov zachránili z potápajúcej sa lode
7.11.2022 (Webnoviny.sk) - Singapurské úrady zachránili asi 300 pravdepodobných migrantov z potápajúcej sa lode. V pondelok o tom informovalo srílanské námorníctvo.
Námorníctvo údajne kontaktoval srílanský občan, ktorý bol na palube lode, s tým, že sú v núdzi. Námorné záchranné koordinačné stredisko v meste Kolombo následne požiadalo o pomoc Singapur, Vietnam a Filipíny.
Singapurské úrady neskôr informovali Srí Lanku, že ľudí z lode zachránili a smerujú do Vietnamu.
Identitu zachránených by mali preveriť vo Vietname.
Viac k témam: Migranti, Záchrana migrantov
Zdroj: Webnoviny.sk - Približne 300 pravdepodobných migrantov zachránili z potápajúcej sa lode © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovenský cestovný ruch prosperuje, návštevnosť hotelov stúpla o šesť percent
Mestské divadlo Košice premiérovo uvedie novú zábavnú talkšou Dvojka na výjazde – VIDEO, FOTO
Premiér Fico vníma verejnú mienku aj slabiny vlády, predčasné voľby však nepripúšťa