Štvrtok, 21. január 2021
Polojasno  2 °C
Mimoriadne správy

Policajná naháňačka skončila dolapením len 12-ročného chlapca, ukradol auto a niekoľkokrát s ním nabúral

 Webnoviny  20. júl 2020  129
Policajná naháňačka skončila dolapením len 12-ročného chlapca, ukradol auto a niekoľkokrát s ním nabúral

20.7.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia v americkom štáte Delaware zatkla 12-ročného chlapca, ktorý z čerpacej stanice ukradol auto. Incident sa stal v sobotu v meste New Castle. Delawarská štátna polícia uviedla, že chlapec odcudzil pickup Ford Range, keď bol jeho majiteľ pri bankomate.

Keď polícia lokalizovala vozidlo, chlapec odmietol zastaviť, čo viedlo k naháňačke. Mladý páchateľ podľa polície narazil do zaparkovaného auta, otočil sa, zrýchlil a keď sa mu nepodarilo odbočiť, narazil do zábradlia. Následne z pickupu vystúpil a pokúsil sa utiecť, to ho už ale zatkli policajti.

Chlapec čelí viacerým obvineniam vrátane troch z ťažkých zločinov, uviedla polícia. Po zaplatení kaucie 8 008 dolárov (v prepočte 7 007 eur) ho prepustili do starostlivosti jeho opatrovníka.

Viac k témam: americká polícia, policajná naháňačka
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajná naháňačka skončila dolapením len 12-ročného chlapca, ukradol auto a niekoľkokrát s ním nabúral © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.