Utorok, 16. júl 2024
Slnečno  28,3 °C
Mimoriadne správy

Na Kryme zaviala ukrajinská vlajka, spravodajské sily podnikli úspešnú operáciu (video+foto)

 Webnoviny  24. august 2023  181  
Na Kryme zaviala ukrajinská vlajka, spravodajské sily podnikli úspešnú operáciu (video+foto)

24.8.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské spravodajské sily podnikli v noci s pomocou námorníctva útok na Rusmi okupovaný polostrov Krym. Ako referuje web news.sky.com, počas akcie nazvanej „špeciálna operácia“ ukrajinské sily pristáli na Kryme a bojovali s ruskými jednotkami.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„V dôsledku toho nepriateľ utrpel straty medzi personálom a nepriateľské vybavenie bolo zničené. Všetky ciele a úlohy boli splnené,“ uvádza sa vo vyhlásení na Telegrame s tým, že žiadni Ukrajinci neutrpeli zranenia.Ukrajinci taktiež zverejnili video, ktoré zobrazuje vztýčenie ukrajinskej vlajky na okupovanom Kryme. Táto správa zatiaľ nebola overená a Rusko ju nekomentovalo.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – august 2023 (fotografie)

Viac k témam: Krym, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: SITA.sk - Na Kryme zaviala ukrajinská vlajka, spravodajské sily podnikli úspešnú operáciu (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.