Štvrtok, 28. september 2023
Slnečno  21,1 °C
Mimoriadne správy

Na Krym zaútočili ďalšie drony, ľudia vraj prepadajú panike

 Webnoviny  22. júl 2023  82  
Na Krym zaútočili ďalšie drony, ľudia vraj prepadajú panike

22.7.2023 (SITA.sk) - Na Ruskom okupovaný ukrajinský polostrov Krym zaútočili v sobotu bezpilotné lietadlá. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na Moskvou dosadených predstaviteľov Krymu a kanály na Telegrame.

Viac o téme: Vojna na UkrajinePodľa okupantov zaznamenali útok dronov v okrese Krasnogvardyj. Tamojší Ruskom dosadený líder Sergej Aksionov vyhlásil, že bezpilotné lietadlá sa pokúsili zaútočiť na zariadenia infraštruktúry, ale ruskí vojaci už údajne pracujú na tom, aby „eliminovali možné následky“.

Na sociálnych sieťach sa však šíria správy o útoku niekoľkých dronov na ropný sklad a letisko, ako aj o výbuchu munície.

Ľudia na Kryme údajne prepadajú panike z videí, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach. Okupanti sa vraj dokonca vyhrážajú obyvateľom za zverejnenie týchto videí.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: bojové drony, Krym, rusko-ukrajinský konflikt, vojenský útok
Zdroj: SITA.sk - Na Krym zaútočili ďalšie drony, ľudia vraj prepadajú panike © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.