Streda, 27. október 2021
Slnečno  6,7 °C
Mimoriadne správy

Muž v Anglicku zastrelil piatich ľudí, medzi obeťami je aj páchateľ a malé dieťa

 Webnoviny  13. august 2021  83
Muž v Anglicku zastrelil piatich ľudí, medzi obeťami je aj páchateľ a malé dieťa

13.8.2021 (Webnoviny.sk) - Streľba v anglickom Plymouthe si vyžiadala šesť mŕtvych vrátane podozrivého páchateľa. Polícia grófstiev Devon a Cornwall potvrdila, že na mieste činu v štvrti Keyham našli mŕtve dve ženy a dvoch mužov, ktorí pravdepodobne zomreli v dôsledku strelných zranení. Ďalšia postrelená žena zomrela v nemocnici, informuje spravodajský portál Sky News.

Políciu na miesto privolali vo štvrtok po 18:00. Polícia vyhlásila „kritický incident“. Zdôraznila však, že nesúvisí s terorizmom a v súvislosti so streľbou nehľadajú nikoho iného.

Miestny poslanec britského parlamentu Luke Pollard na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter napísal, že medzi obeťami bolo aj dieťa, ktoré malo menej ako 10 rokov. Tiež potvrdil, že v nemocnici je niekoľko ďalších zranených ľudí.

Viac k témam: obete, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž v Anglicku zastrelil piatich ľudí, medzi obeťami je aj páchateľ a malé dieťa © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.