Sobota, 23. október 2021
Slnečno  4,8 °C
Mimoriadne správy

Malé lietadlo sa zrútilo na zem, pri nehode zahynul muž so ženou (video)

 Webnoviny  13. august 2021  91
Malé lietadlo sa zrútilo na zem, pri nehode zahynul muž so ženou (video)

13.8.2021 (Webnoviny.sk) - Dvaja ľudia zahynuli pri havárii malého lietadla v anglickom grófstve Somerset. Polícia v piatok uviedla, že vo štvrtok večer o 22:27 dostala správu o nehode lietadla na poľnohospodárskej pôde pri dedine Buckland St Mary.

Obaja ľudia, ktorí boli na palube lietadla, a to muž a žena, prišli o život. Informuje o tom portál news.sky.com.

„Je to tragický incident, pri ktorom dvaja ľudia, bohužiaľ, prišli o život," povedal policajný dôstojník Paul Wigginton. „Oddelenie vyšetrovania leteckých nehôd (AAIB) bolo informované a vyslalo tím vyšetrovateľov," skonštatoval Wigginton. „Intenzívne na mieste spolupracujeme s našimi kolegami z iných záchranných služieb, aby sme zaistili bezpečnosť v oblasti a zabezpečili pokračovanie vyšetrovania," dodal.Viac k témam: havária lietadla, pád lietadla, tragická nehoda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Malé lietadlo sa zrútilo na zem, pri nehode zahynul muž so ženou (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.