Streda, 29. november 2023
Slnečno  -2,4 °C
Mimoriadne správy

Iniciatíva je na strane Ukrajiny. Obhrýzame prvú a druhú líniu ruskej obrany, vyhlásil námestník ministra Gavrilov

 Webnoviny  23. júl 2023  91  
Iniciatíva je na strane Ukrajiny. Obhrýzame prvú a druhú líniu ruskej obrany, vyhlásil námestník ministra Gavrilov

23.7.2023 (SITA.sk) - Iniciatíva v prvej línii je momentálne na strane Ukrajiny. Ako referuje web news.sky.com, v sobotu to uviedol námestník ukrajinského ministra obrany Volodymyr Gavrilov.

„Je dôležité, aby sme napredovali každý deň. Niekde o sto metrov, niekde o kilometer. Každý deň... Obhrýzame prvú a druhú líniu obrany, kde bolo Rusko schopné niečo vybudovať,“ vyhlásil Gavrilov na Telegrame.

Viac o téme: Vojna na UkrajineDodal, že všetci chápu, že Ukrajina ešte nevyužila všetky svoje zdroje, a preto nikto nepochybuje o pokračovaní pomoci a o tom, že skôr či neskôr ukrajinské sily uspejú.

„Je jasné, že ľudia, ktorí sedia v teplých miestnostiach a sledujú internet a televíziu, by chceli, aby sa veci diali rýchlejšie, ale realita je taká, že musíte brať do úvahy aj to, čo sa deje na zemi,“ skonštatoval Gavrilov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk - Iniciatíva je na strane Ukrajiny. Obhrýzame prvú a druhú líniu ruskej obrany, vyhlásil námestník ministra Gavrilov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.