Štvrtok, 26. november 2020
Oblačno  0,4 °C
Mimoriadne správy

Boris Johnson sa stal opäť šťastným otcom, partnerka Carrie mu porodila syna

 Webnoviny  29. apríl 2020  117
Boris Johnson sa stal opäť šťastným otcom, partnerka Carrie mu porodila syna

29.4.2020 (Webnoviny.sk) - Britský premiér Boris Johnson a jeho partnerka Carrie Symonds majú prvé spoločné dieťa. Premiérova hovorkyňa uviedla, že dvojici sa dnes ráno v jednej z londýnskych nemocníc narodil zdravý chlapec. Matka aj dieťa sú v poriadku. Rodičia sa poďakovali "skvelému" tímu zdravotníkov.

Päťdesiatpäťročný rodák z New Yorku a 32-ročná Symonds vo februári oznámili, že sa koncom minulého roka zasnúbili a zároveň potvrdili, že budú mať dieťa.

Pre Johnsona to bude už tretie manželstvo. Jeho prvou manželkou bola v rokoch 1987 - 1993 Allegra Mostyn-Owen a v roku 1993 sa zosobášil s Marinou Wheeler, s ktorou sa rozišiel v roku 2018. Wheeler a Johnson spolu majú štyri deti.

Viac k témam: britský premiér, narodenie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk - Boris Johnson sa stal opäť šťastným otcom, partnerka Carrie mu porodila syna © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.