Streda, 25. november 2020
Väčšinou jasno  0 °C
Mimoriadne správy

Manželia prežili spolu 73 rokov a zomreli na Covid-19, pred smrťou si stihli vyznať lásku (video)

 Webnoviny  29. apríl 2020  99
Manželia prežili spolu 73 rokov a zomreli na Covid-19, pred smrťou si stihli vyznať lásku (video)

29.4.2020 (Webnoviny.sk) - Wilford a Mary Keplerovci z amerického Wisconsinu spolu žili 73 rokov a zomreli v dôsledku ochorenia COVID-19 len šesť hodín po sebe. Dvojica naposledy vydýchla v nemocnici. Rodinní príslušníci uviedli, že nevedia, kde sa mohli nakaziť koronavírusom.

Keďže boli obaja chorí, mohli stráviť svoje posledné chvíle spoločne. Väčšina pacientov s COVID-19 pritom nemá možnosť stretnúť sa pred smrťou s príbuznými a na kontakt s nimi využívajú rôzne aplikácie.

Viac o téme: Koronavírus v USAVnučka spomínanej dvojice Natalie Lameka potvrdila, že manželia mali lôžka pri sebe a pred tým, ako v sobotu zomreli, si mohli naposledy vyznať lásku. "Držali sa za ruky, bolo to srdcervúce a zároveň veľmi dojemné. Boli sme takí vďační, že boli spolu," uviedla Lameka.

Viac o téme: Koronavírus


Mary Keplerová napokon zomrela šesť hodín po svojom manželovi.Viac k témam: Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Manželia prežili spolu 73 rokov a zomreli na Covid-19, pred smrťou si stihli vyznať lásku (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.