Nedeľa, 9. august 2020
Prevažne slnečno  15,2 °C
Mimoriadne správy

Bezpečnostná kamera zachytila únos ženy, muž ju sotil na zem a ťahal za vlasy (video)

 Webnoviny   2. január 2020  76
Bezpečnostná kamera zachytila únos ženy, muž ju sotil na zem a ťahal za vlasy (video)

2.1.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia v Las Vegas pátra po mužovi, ktorý na ulici napadol a uniesol ženu. Celý incident zachytila bezpečnostná kamera na dome, kde obeť hľadala pomoc.

Na záberoch je možné vidieť, ako vystrašená žena klopala na dvere, pričom zozadu k nej pribehol muž, sotil ju na zem a surovo kopol do brucha. Potom ju začal ťahať za vlasy a následne ju odvliekol smerom k bielemu autu, z ktorého vystúpil.

"Prečo si to spravila?" kričal muž. "Prestaň, prestaň, prosím," hovorila žena. Podľa záznamu sa incident stal v stredu o 00:48 tamojšieho času. Totožnosť páchateľa ani jeho obete zatiaľ polícia nepozná. Obaja sú približne vo veku 20 až 30 rokov.Viac k témam: americká polícia, únos, útok
Zdroj: Webnoviny.sk - Bezpečnostná kamera zachytila únos ženy, muž ju sotil na zem a ťahal za vlasy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.