Streda, 29. január 2020
Jasno  -0,6 °C
Mimoriadne správy

Andreas a Mario v kempe sexuálne zneužili desiatky detí, niektoré boli ešte v predškolskom veku

 Webnoviny   5. september 2019  26
Andreas a Mario v kempe sexuálne zneužili desiatky detí, niektoré boli ešte v predškolskom veku

5.9.2019 (Webnoviny.sk) - Súd v nemeckom Detmolde uznal dvoch mužov za vinných zo sexuálneho zneužívania detí v kempe v meste Lügde. Päťdesiatšesťročnému Andreasovi V. a 34-ročnému Mariovi S. vo štvrtok udelil tresty odňatia slobody na 13 a 12 rokov.

Muži v priebehu niekoľkých rokov zneužili 34 detí, z toho niektoré boli ešte v predškolskom veku. Andreasa V. súd uznal vinným v 223 prípadoch sexuálneho zneužívania a Maria S. v 48. prípadoch.

Spomínané prípady sexuálneho zneužívania sa podľa prokurátorov odohrali v kempe v Lügde, zhruba 320 kilometrov západne od Berlína, v roku 1998 a tiež v rokoch 2008 - 2018. Ako dôkazy počas procesu slúžili fotografie a videá zločinov, ktoré zhotovili páchatelia.

Viac k témam: sexuálne zneužívanie detí
Zdroj: Webnoviny.sk - Andreas a Mario v kempe sexuálne zneužili desiatky detí, niektoré boli ešte v predškolskom veku © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.