Piatok, 1. júl 2022
Slnečno  26,5 °C
Mimoriadne správy

Bohatí Rusi takmer úplne stratia prístup k jednému zo svojich obľúbených útočísk na uschovávanie peňazí

 Webnoviny  28. február 2022  75
Bohatí Rusi takmer úplne stratia prístup k jednému zo svojich obľúbených útočísk na uschovávanie peňazí

28.2.2022 (Webnoviny.sk) - Švajčiarsky prezident Ignazio Cassis povedal, že ruský útok na Ukrajinu je „neakceptovateľný“ a Švajčiarsko prijme také sankcie ako Európska únia, vrátane zmrazenia majetku. Bohatí Rusi takmer úplne stratia prístup k jednému zo svojich obľúbených útočísk na uschovávanie peňazí.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt


Prezident Švajčiarska v pondelok na tlačovej konferencii uviedol, že ruská invázia je netolerovateľná z morálneho a politického hľadiska.

Švajčiarska vláda sa snaží nájsť rovnováhu medzi odsúdením ruských krokov a históriou svojej krajiny, ktorá je známa neutralitou a pôsobením ako sprostredkovateľ medzi štátmi, ktoré sú voči sebe navzájom nepriateľské.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Sankcie proti Rusku, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Bohatí Rusi takmer úplne stratia prístup k jednému zo svojich obľúbených útočísk na uschovávanie peňazí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.