Nedeľa, 25. február 2018
Polojasno  -2,8 °C
Mimoriadne správy

Zľavové kupóny šetria pri každom online nákupe

 PlaCla   4. jún 2015  1835
Zľavové kupóny šetria pri každom online nákupe

Zľavové servery majú obdobie najväčšej slávy už za sebou. Na ich miesto v súčasnej dobe nastupujú portály združujúce zľavové kupóny. Veľa obchodov a e-shopov poskytuje zľavové kódy, ktoré môžete uplatniť pri nákupe tovaru či časti sortimentu. Hlavnou výhodou je, že kupóny nemusíte vopred zakupovať, stačí ich stiahnuť z internetu. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme, prečo popularita kupónov rastie a kde ich môžete nájsť.

Zľavové kupóny už dávno nie sú záležitosťou len zahraničného trhu. Dostávajú sa do povedomia slovenské verejnosti, ktorá by rada ušetrila. Zľavové servery ponúkajú zľavy iba na konkrétny tovar či službu a navyše si taký poukaz musíte zakúpiť. Naopak zľavové kupóny sa vzťahujú na všetok sortiment obchodných reťazcov. A stále viac obchodov začína prichádzať na chuť týmto kupónom.

Pre internetové obchody je oveľa výhodnejšie poskytnúť zľavu priamo zákazníkovi ako platiť zľavovému serveru za vystavenie nejaké ponuky. Zľavové kupóny sú silným marketingovým nástrojom, pretože zacielenie na zákazníka je presnejší.

Na slovenskom trhu pôsobí portál Zlavovekody.com, ktorý združuje toľko ospevované zľavové kupóny. Môžete tak vychytať zľavy do najrôznejších predajní - 4home, Alza.sk, Baťa, Bonprix, Mall.sk či Pelikan.

Zľavové kupóny na Hej.sk

nternetové obchodné centrum Hej.sk sa pýši bohatým produktovým portfóliom, ktoré zahŕňa veľké, malé a vstavané spotrebiče, TV a audio, počítače, fotoaparáty a kamery, mobilné telefóny, navigácie, prostriedky pre domácnosť, chovateľské potreby či hračky. V neposlednom rade tu môžete zakúpiť parfumy, hodinky a potreby pre šport. Zľavové kupóny na Hej.sk vám môžu pri nákupe ušetriť veľa peňazí. Ponúkajú sa zľavy, ako napríklad 20 euro na celkový nákup, 10 euro pri nákupe nad 200 euro.

Ostatné obchodné domy poskytujú napríklad kupón na dopravu zadarmo pri nákupe nad určitú sumu, percentuálnu zľavu na nákup a veľa ďalších. Na svoje si príde skutočne každý, kto pravidelne objednáva tovar z internetu.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Diskusia