Utorok, 25. jún 2024
Slnečno  23,6 °C
Mimoriadne správy

Ruské útoky dronmi spôsobili požiare energetických zariadení v Smolenskej oblasti (video)

 Webnoviny  24. apríl 2024  134  
Ruské útoky dronmi spôsobili požiare energetických zariadení v Smolenskej oblasti (video)

24.4.2024 (SITA.sk) - V energetických zariadeniach v ruskej Smolenskej oblasti vypukli požiare po tom, čo podľa tamojšieho gubernátora Ukrajina zaútočila dronmi. Vasilij Anochin povedal, že cieľom útoku sa stali „civilné palivové a energetické zariadenia“. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

Viac o téme: Vojna na UkrajineĎalší útok dronom vyvolal evakuáciu v častiach Lipeckej oblasti na juhozápade Ruska. Oblastný gubernátor Igor Artamonov povedal, že dron spadol do priemyselnej zóny. Nespôsobil zranenia, ale obyvateľov z okolia z preventívnych dôvodov evakuovali. O tom, či vznikli nejaké škody a čo sa stalo terčom, neuviedol.Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v apríli 2024 (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - Ruské útoky dronmi spôsobili požiare energetických zariadení v Smolenskej oblasti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.