Streda, 5. august 2020
Malá oblačnosť  16 °C
Mimoriadne správy

Problémy s erekciou začínajú trápiť aj oveľa mladších mužov

 Seocentrum  18. jún 2020  71
Problémy s erekciou začínajú trápiť aj oveľa mladších mužov

Zdravie je to najdôležitejšie a mali by sme si ho chrániť, avšak väčšina z nás mu venuje viac pozornosti až vtedy, keď sa začínajú objavovať zdravotné ťažkosti, prvé príznaky.
Ak sa ale zdravotné ťažkosti objavia u mužov, častokrát ich vôbec neriešia. Myslia si, že je to len dočasný problém, ktorý sám zmizne.


V súčasnosti sa ale čoraz viac mužov sťažuje na problémy s erekciou. Kedysi problémy s erekciou trápili najmä mužov okolo štyridsiatky. Dnes sa ale objavujú aj u oveľa mladších mužov.


Podpora zo strany partnerky


Erekcia je pre sexuálny život partnerov veľmi dôležitá, najmä, ak sa snažia o bábätko. Keď to v spálni medzi partnermi neklape, ich vzťah začína byť vážne naštrbený a môže hroziť, že sa partneri až natoľko odlúčia, že sa rozhodnú radšej vzťah ukončiť, ako v ňom zotrvávať.


Ak sa partner bude trápiť s erekciou a za dverami spálne to nebude úplne ideálne, je veľmi potrebné, aby mu bola partnerka oporou. Akonáhle sa partnerka partnerovi obráti chrbtom a nebude ho podporovať, muž sa začne ešte viac trápiť a stres bude negatívne vplývať aj na jeho erekciu.


Predčasná ejakulácia a erektilná dysfunkcia


Najväčšími problémami sú predčasná ejakulácia a erektilná dysfunkcia. Predčasná ejakulácia je zapríčinená najmä nedostatočným ovládaním mužského pohlavného orgánu a vyskytuje sa skôr u mladých mužov s minimom sexuálnych skúseností. Väčším problémom je erektilná dysfunkcia, čo je vlastne problém dosiahnuť a udržať erekciu. Tieto problémy s erekciou trápia mužov najviac. Pozitívnou správou ale je, že sa s nimi dá bojovať.


Príčiny vzniku erektilnej dysfunkcie


Ak chce muž bojovať s erektilnou dysfunkciou, je potrebné, aby zistil, čo tieto problémy spôsobuje. Medzi hlavné problémy patrí nesprávna životospráva, málo spánku, stres, pracovná vyťaženosť, niektoré lieky, ale problémom môže byť prekvapujúco aj oblečenie. Ak sa u muža objavia problémy s erekciou a nosieva obtiahnuté nohavice a boxerky, odporúča sa nahradiť ich trenírkami a širšími pánskymi teplákami. Odporúčame vyskúšať!


Zdroj obrázka: 

Autor: diy13  / Shutterstock.com