Pondelok, 22. apríl 2024
Mimoriadne správy

Chcete mať zdravých zamestnancov? Postarajte sa o to benefitmi

 Seocentrum  31. október 2022  563  
Chcete mať zdravých zamestnancov? Postarajte sa o to benefitmi

Nejeden zamestnávateľ by chcel mať lojálnych zamestnancov, ktorí každý deň podávajú tie najlepšie pracovné výkony. Netreba však zabúdať, že aby bolo toto dosiahnuté, zamestnanci musia byť motivovaní, docenení a celkovo spokojní.


Prispejte im na pobyt v kúpeľoch. Ten predsa občas potrebujeme všetci


Rovnako nesmieme zabúdať, že z dlhodobého hľadiska je potrebné dbať aj o zdravie svojich zamestnancov. Zdravotné problémy totižto na spokojnosti a pracovných výkonoch rozhodne nepridávajú.


A preto je potrebné okrem bezpečnosti a ochrany pred pracovnými úrazmi dbať aj na dlhodobé zdravie zamestnancov. Napríklad aj vo forme rôznych nadštandardných benefitov. Nebojte sa niečo takýmto spôsobom investovať, vráti sa vám to v podobe zdravých a spokojných zamestnancov, ktorí budú každý deň pracovať naplno.


Môžete napríklad svojim zamestnancom prispievať na relaxačné pobyty v termálnych kúpeľoch. Veď takýto relax občas potrebujeme každý, to nám musíte dať za pravdu. V kúpeľoch si vaši zamestnanci oddýchnu nielen fyzicky, ale aj psychicky a naviac absolvujú rôzne liečivé procedúry.


Vitamíny v podobe chutného ovocia vždy k dispozícii posilnia zdravie aj kolektív


Príspevok na pobyty v kúpeľoch bude pre vašich zamestnancov určite úžasným benefitom, ale pochopiteľne to nie je niečo, čo by využívali prakticky na dennej báze. Preto treba pridať aj niečo z iného súdka. Čo takto vitamíny pre zamestnancov v podobe čerstvého a chutného ovocia?


Ak zabezpečíte pravidelný prísun čerstvého domáceho aj exotického ovocia do firmy, vaši zamestnanci budú mať vždy k dispozícii zdravé maškrty, ktorými môžu zahnať hlad a zároveň si doplnia potrebné vitamíny. A keď si budú ovocie vychutnávať aj s kolegami, posilní to aj ich tímového ducha a utuží pracovný kolektív.


Zdroj obrázka: Autor: Andrey_Popov / Shutterstock.com