Sobota, 23. marec 2019
Slnečno  1,6 °C
Mimoriadne správy

Video: Francúzsky Spiderman vyliezol na jeden z najvyšších mrakodrapov v Londýne, potom ho zatkli

 Webnoviny  25. október 2018  136
Video: Francúzsky Spiderman vyliezol na jeden z najvyšších mrakodrapov v Londýne, potom ho zatkli

LONDÝN 25. októbra (WebNoviny.sk) - Francúzsky dobrodruh Alain Robert, známy aj ako Francúzsky Spiderman, vyliezol vo štvrtok na jednu z najvyšších budov v Londýne, 230-metrovú Heron Tower. Na budovu liezol bez lán a akéhokoľvek bezpečnostného výstroja, a tiež, ako má bežne vo zvyku, bez povolenia.

Polícia počas jeho nakoniec úspešného pokusu obkľúčila budovu, uzatvorila prístupové cesty k nej a odháňala zvedavých divákov. Hneď po tom, čo sa Robert dostal naspäť na zem, ho policajti zatkli za narúšanie verejného poriadku.

"Cítim, že naplno žijem práve vtedy, keď je môj život v ohrození. Možno to znie trochu strašidelne a bláznivo, ale mám to tak," vysvetľuje svoju životnú filozofiu 56-ročný Francúz.Viac k témam: mrakodrap
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Francúzsky Spiderman vyliezol na jeden z najvyšších mrakodrapov v Londýne, potom ho zatkli © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.