Štvrtok, 23. január 2020
Jasno  -2,1 °C
Mimoriadne správy

Matka nazvala svoju dcéru Abcde, čo prišlo smiešne pracovníkovi letiska a matku to rozzúrilo

 Webnoviny  29. november 2018  142
Matka nazvala svoju dcéru Abcde, čo prišlo smiešne pracovníkovi letiska a matku to rozzúrilo

SANTA ANA 29. novembra (WebNoviny.sk) - Americká letecká spoločnosť Southwest Airlines sa musela oficiálne ospravedlniť pasažierke za to, že jej pracovník sa na letisku v Orange County v Kalifornii smial na mene jej dcéry.

Rozhorčenej matke Traci Redford, ktorá svoju dcéru nazvala Abcde, spoločnosť sľúbila aj to, že správanie sa jej zamestnanca "bude mať dohru". Matka, ktorá svojmu dieťaťu dala meno tvorené prvými piatimi písmenami abecedy, vo svojej sťažnosti uvádza, že dotyčného pracovníka musela sama upozorniť, aby sa prestal smiať.

Ešte viac ju nahnevalo, keď ju neskôr jeden zo spolucestujúcich upozornil, že tento pracovník zverejnil fotografiu pasu jej dcéry aj na sociálnych sieťach. Rozhorčená matka uvádza, že jej dcéra má epilepsiu, a o to nevhodnejšie je podľa nej zabávať sa na jej krstnom mene.

Viac k témam: dieťa, matka
Zdroj: Webnoviny.sk - Matka nazvala svoju dcéru Abcde, čo prišlo smiešne pracovníkovi letiska a matku to rozzúrilo © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.