Utorok, 24. november 2020
Zamračené  -0,9 °C
Mimoriadne správy

ZOO v Anglicku zaznamenala obrovský dopyt po vstupenkách, nápor nezvládla webová stránka

 Webnoviny  13. jún 2020  87
ZOO v Anglicku zaznamenala obrovský dopyt po vstupenkách, nápor nezvládla webová stránka

13.6.2020 (Webnoviny.sk) - Webstránka zoologickej záhrady Whipsnade v anglickom grófstve Bedfordshire skolabovala v dôsledku veľkého počtu zákazníkov, ktorí si chceli kúpiť vstupenky. Nápor zaznamenali po tom, ako vo štvrtok oznámili, že v pondelok opäť otvoria brány zoo.

Zoological Society of London, ktorá spravuje zariadenie, vysvetlila, že "webstránka bola zahltená návštevníkmi" a online predaj lístkov museli dočasne zrušiť. "Nemajte obavy, stále máme dostatok vstupeniek pre všetkých," dodali na sociálnej sieti Facebook. "V zákulisí tvrdo pracujeme na odstránení technického problému," napísali s tým, že ich veľký záujem a podpora ľudí veľmi potešili.

Viac k témam: vstupenky, webová stránka, Zoo
Zdroj: Webnoviny.sk - ZOO v Anglicku zaznamenala obrovský dopyt po vstupenkách, nápor nezvládla webová stránka © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.