Sobota, 28. máj 2022
Slabý dážď  11,7 °C
Mimoriadne správy

Zelenskyj vtipne vyvracia obvinenia Rusov, že znovu utiekol z Ukrajiny (video)

 Webnoviny   5. marec 2022  54
Zelenskyj vtipne vyvracia obvinenia Rusov, že znovu utiekol z Ukrajiny (video)

5.3.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj zverejnil v piatok na svojom oficiálnom účte na Instagrame video, v ktorom uviedol, že je stále v hlavnom meste Kyjev a neutiekol z krajiny, ako tvrdí ruská propaganda. Referuje o tom spravodajský web CNN.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt



Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Každé dva dni sa objavia informácie, že som niekam utiekol - z Ukrajiny, z Kyjeva, zo svojej kancelárie... Ako vidíte, som tu na svojom mieste, je tu Andrij Borisovič Jermak (vedúci kancelárie prezidenta, pozn.). Nikto nikam neutiekol. Tu pracujeme,“ povedal Zelenskyj.

„Radi síce beháme a utekáme, ale teraz na rôzne kardiocvičenia nemáme čas,“ zavtipkoval. „Pracujeme. Sláva Ukrajine,“ dodal Zelenskyj.



Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Zelenskyj vtipne vyvracia obvinenia Rusov, že znovu utiekol z Ukrajiny (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.