Štvrtok, 11. august 2022
Mimoriadne správy

Zelenskyj: Ruská armáda sa zapisuje do dejín ako najbarbarskejšia a najneľudskejšia na svete (video)

 Webnoviny  20. apríl 2022  55
Zelenskyj: Ruská armáda sa zapisuje do dejín ako najbarbarskejšia a najneľudskejšia na svete (video)

20.4.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj uviedol, že ruská armáda vrhá do boja všetko, čo má, pričom väčšina jej bojaschopných síl sa teraz sústreďuje na Ukrajine a tesne za hranicami v Rusku.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt„Vyhnali takmer každého schopného bojovať proti Ukrajine," povedal vo svojom nočnom videopríhovore k národu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Napriek ruským tvrdeniam, že zasahujú iba vojenské miesta, Rusi podľa neho naďalej mieria na obytné štvrte a zabíjajú civilistov. „Ruská armáda v tejto vojne sa navždy zapisuje do svetových dejín ako najbarbarskejšia a najneľudskejšia armáda na svete," povedal Zelenskyj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk - Zelenskyj: Ruská armáda sa zapisuje do dejín ako najbarbarskejšia a najneľudskejšia na svete (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.