Streda, 30. november 2022
Zamračené  2,1 °C
Mimoriadne správy

Zelenskyj hovorí o nezodpovednosti a lídrov vyzýva, aby prestali hovoriť o taktike Kyjeva proti Rusku (video)

 Webnoviny  12. august 2022  43
Zelenskyj hovorí o nezodpovednosti a lídrov vyzýva, aby prestali hovoriť o taktike Kyjeva proti Rusku (video)

12.8.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyzval vládnych predstaviteľov, aby prestali hovoriť s novinármi o vojenskej taktike Kyjeva proti Rusku. Takéto vyjadrenia sú totiž podľa jeho slov „otvorene povedané nezodpovedné". Informuje o tom britský web The Guardian.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


„Vojna určite nie je časom pre samoľúbosť a hlasné vyhlásenia. Čím menej detailov oznámite o našich obranných plánoch, tým lepšie to bude pre realizáciu týchto plánov. Mali by ste si byť vedomí svojej zodpovednosti za každé slovo, ktoré hovoríte o plánoch nášho štátu v obrane alebo protiútokoch," povedal Zelenskyj vo štvrtkovom večernom príhovore.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Zelenskyj hovorí o nezodpovednosti a lídrov vyzýva, aby prestali hovoriť o taktike Kyjeva proti Rusku (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.