Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Z Bejrútskej väznice ušlo takmer sedemdesiat väzňov, polícia sa ich snaží nájsť
Webnoviny 21. november 2020 688
21.11.2020 (Webnoviny.sk) - Takmer 70 väzňov utieklo v sobotu z libanonskej väznice po tom, ako rozbili dvere na svojich celách a napadli dozorcov. Informovala o tom polícia.
Piati z utečených väzňov však podľa vyhlásenia polície zomreli, keď ukradnutým autom narazili do stromu. K úteku 69 väzňov došlo vo väznici na predmestí Bejrútu Baabda. Polícia uviedla, že 15 väzňov už opätovne zatkli a štyria sa polícii sami vzdali.
Libanonské bezpečnostné sily uzavreli oblasť v okolí väznice a hľadajú zvyšných väzňov na úteku. Incident sa prešetruje, uviedla polícia vo vyhlásení.
Viac k témam: útek z väzenia, väzni
Zdroj: Webnoviny.sk - Z Bejrútskej väznice ušlo takmer sedemdesiat väzňov, polícia sa ich snaží nájsť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Retail park COOP Jednota Prievidza s titulom Inovátor roka aj ocenením v Stavbe roka
Občianske združenie Mladá Šaca odovzdalo na košickom magistráte petíciu občanov mestskej časti – VIDEO
Politológ Lenč: Zrušenie voľby poštou zo zahraničia môže mať aj opačný efekt, než vláda očakáva