Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
Vo Walmarte sa strieľalo, zrejme zabíjal vedúci predajne (foto)
Webnoviny 23. november 2022 531
23.11.2022 (Webnoviny.sk) - V supermarkete v americkom štáte Virgínia zabil strelec niekoľkých ľudí a ďalších zranil. Incident sa stal po 22:00 miestneho času v obchode Walmart v meste Chesapeake, pričom páchateľom je pravdepodobne vedúci predajne, ktorý po streľbe zabil aj seba.
Zatiaľ nie je známych veľa podrobností, no podľa predstaviteľa polície je mŕtvych do 10 osôb. Hovorca Leo Kosinski uviedol, že streľba sa zjavne odohrala vo vnútri obchodu a podozrivý konal sám. Motív jeho konania zatiaľ nie je známy, informuje spravodajský portál BBC.
Utorkový incident sa odohral len pár dní po tom, čo strelec spustil paľbu v LGBT klube v Colorade, pričom zabil 5 ľudí a 17 zranil.
Viac k témam: Chesapeake, Krimi, Streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Vo Walmarte sa strieľalo, zrejme zabíjal vedúci predajne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Pred školou v Plzni sa upálil muž, horľavinu mal v PET fľašiach
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Po páde motorky na ceste pri Margecanoch skončila spolujazdkyňa s vážnymi zraneniami v nemocnici
Naď viní Kaliňáka z predaja systémov KUB. Strelil si do vlastného kolena, reaguje minister obrany