Piatok, 31. marec 2023
Jasno  7 °C
Mimoriadne správy

V egyptskom letovisku náhle zomrel 6-ročný chlapec, rodičia sú hospitalizovaní

 Webnoviny   7. júl 2022  70
V egyptskom letovisku náhle zomrel 6-ročný chlapec, rodičia sú hospitalizovaní

7.7.2022 (Webnoviny.sk) - Talianske ministerstvo zahraničných vecí vo štvrtok uviedlo, že pracuje na rýchlom návrate talianskej rodiny z Egypta, ktorej 6-ročný syn náhle zomrel v letovisku Šarm aš-Šajch pri Červenom mori a rodičia skončili hospitalizovaní. Dieťa pravdepodobne skonalo na otravu jedlom.

Rezort diplomacie informoval, že egyptské orgány činné v trestnom konaní a zdravotnícki predstavitelia už začali vyšetrovanie smrti Andreu Mirabileho z 2. júla a nariadili pitvu.

Chlapcovu matku Rosaliu Manospertiovú medzičasom prepustili z medzinárodnej nemocnice v Šarm aš-Šajchu, ale otec Antonio Mirabile zostal v nemocnici.

Egyptské letoviská pri Červenom mori so svojimi all-inclusive balíkmi a luxusnými hotelmi sú jednými z hlavných plážových destinácií v krajine a sú obľúbené u tisícok európskych turistov.

Viac k témam: Egypt, Otrava jedlom, Úmrtie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk - V egyptskom letovisku náhle zomrel 6-ročný chlapec, rodičia sú hospitalizovaní © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.