Utorok, 3. október 2023
Mimoriadne správy

Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca

 Webnoviny  18. júl 2023  84  
Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca

18.7.2023 (SITA.sk) - Trojročné dieťa v južnej Kalifornii nešťastnou náhodou postrelilo a zabilo svojho ročného súrodenca. Informovali o tom tamojšie úrady.

Streľbu nahlásili v pondelok okolo 7:30 ráno miestneho času v meste Fallbrook, ktoré sa nachádza asi 90 kilometrov severne od San Diega.

Hasiči podľa úradu šerifa okresu San Diego odviezli dievčatko do nemocnice Palomar, kde ho však o hodinu neskôr vyhlásili za mŕtve.

Identity detí a rodiny hneď nezverejnili. Detektívi z oddelenia vrážd pracujú na zhromažďovaní ďalších informácií o okolnostiach prípadu a informovali aj okresnú prokuratúru.

Podľa organizácie Everytown for Gun Safety sa už tento rok v Spojených štátoch stalo viac ako 200 neúmyselných strelieb deťmi, vrátane ďalších šiestich v Kalifornii.

Viac k témam: Deti, Streľba, Tragédia
Zdroj: SITA.sk - Tragédia v Kalifornii, trojročné dieťa nešťastnou náhodou zastrelilo svojho ročného súrodenca © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.