Utorok, 7. apríl 2020
Jasno  6,1 °C
Mimoriadne správy

Spoločnosť Nike zatvorí všetky predajne v USA aj v iných častiach sveta, snaží sa obmedziť šírenie koronavírusu

 Webnoviny  15. marec 2020  21
Spoločnosť Nike zatvorí všetky predajne v USA aj v iných častiach sveta, snaží sa obmedziť šírenie koronavírusu

15.3.2020 (Webnoviny.sk) - Americký výrobca športovej obuvi a odevov Nike v snahe o obmedzenie šírenia nového koronavírusu zatvára všetky svoje predajne v USA aj v iných častiach sveta.

Firma oznámila, že od pondelka do 27. marca budú zatvorené jej obchody v USA, Kanade, západnej Európe, Austrálii a na Novom Zélande. Hovorkyňa firmy Nike uviedla, že jej zamestnanci počas tohto voľna v práci budú mať vyplatené celé mzdy. Informuje o tom portál cnbc.com.

Predajne v Južnej Kórei, Japonsku, vo väčšej časti Číny a v "mnohých ďalších krajinách" spoločnosť Nike ponecháva otvorené. Firma uviedla, že jej kroky sú založené na denných vyhodnocovaniach pandémie nového koronavírusu.

Viac k témam: COVID-19, epidémia, Koronavírus, zatvorenie obchodov
Zdroj: Webnoviny.sk - Spoločnosť Nike zatvorí všetky predajne v USA aj v iných častiach sveta, snaží sa obmedziť šírenie koronavírusu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.