Sobota, 28. máj 2022
Slabý dážď  11,7 °C
Mimoriadne správy

Slováci sa postavili proti Rusom a vyzývajú ich na opustenie Ukrajiny, dôvodom sú vyhrážky Putina

 Webnoviny  28. apríl 2022  36
Slováci sa postavili proti Rusom a vyzývajú ich na opustenie Ukrajiny, dôvodom sú vyhrážky Putina

28.4.2022 (Webnoviny.sk) - Slováci odkazujú Rusom, aby opustili Ukrajinu, uvádza polícia vo svojom profile Hoaxy a podvody – Polícia SR na sociálnej sieti. Dôvodom sú podľa nej vyhrážky Ruskej federácie. Slovanská vzájomnosť na čele so silným Ruskom je podľa polície minulosťou.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt„Slovanský národ zaútočil na bratov Slovanov a neustále sa vyhráža ďalším bratským národom. Tento týždeň minister zahraničných vecí Sergej Lavrov začal hovoriť o tretej svetovej vojne. Prezident Vladimír Putin sa zmienil o raketách, ktoré môžu niesť jadrové hlavice. Zo strany Ruska dookola počúvame vyhrážky štátom, ktoré podporujú Ukrajinu. Vraj sa môžu stať terčom ruského zásahu," konštatuje polícia.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk - Slováci sa postavili proti Rusom a vyzývajú ich na opustenie Ukrajiny, dôvodom sú vyhrážky Putina © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.