Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Sklad autodielov v českej obci Zápy zasiahol požiar, škoda sa odhaduje na sto miliónov českých korún
2.7.2022 (Webnoviny.sk) - Škodu, ktorá je podľa odhadu v sume sto miliónov českých korún, spôsobil požiar skladu automobilových dielcov v obci Zápy v okrese Praha-východ. Požiar vypukol v piatok večer.
Vzhľadom na jeho rozsah vyhlásili mimoriadny stupeň poplachu, ktorý však pred treťou hodinou ráno znížili na druhý stupeň. Podľa hovorkyne hasičov Stredočeského kraja Dagmar Zemanovej sa zrútila strecha budovy.
Hasiči evakuovali päť osôb, ale neboli hlásené nijaké zranenia. V sobotu ráno už dokončovali hasenie ohnísk požiaru.
Zasahovalo desať jednotiek profesionálnych a 17 jednotiek dobrovoľných hasičov. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.
Viac k témam: Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Sklad autodielov v českej obci Zápy zasiahol požiar, škoda sa odhaduje na sto miliónov českých korún © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová