Štvrtok, 1. december 2022
Zamračené  0,5 °C
Mimoriadne správy

Ruská armáda útočí len na dvoch miestach Ukrajiny, všade inde bráni okupované územia

 Webnoviny  21. november 2022  55
Ruská armáda útočí len na dvoch miestach Ukrajiny, všade inde bráni okupované územia

21.11.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské sily vykonávajú útočné akcie na Ukrajine len vo dvoch smeroch. Na ostatných miestach sa snažia udržiavať obranné pozície. Na Facebooku o tom informoval generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.

Viac o téme: Vojna na UkrajinePočas pondelka podnikli ruskí okupanti jeden letecký útok, dva raketové útoky a viac ako desať útokov z raketometov. Rusi sústreďujú svoje hlavné úsilie na vedenie útočných operácií vo dvoch smeroch - na Bachmut a Avdijivku v Doneckej oblasti.

V iných lokalitách, ako pri mestách Kupiansk v Charkivskej a Lyman v Doneckej oblasti, ako aj v smeroch na Záporožiu, Kryvej Rih a Cherson sa Rusi bránia a snažia sa ostreľovať útočiacu ukrajinskú armádu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk - Ruská armáda útočí len na dvoch miestach Ukrajiny, všade inde bráni okupované územia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.