Pondelok, 19. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Rusi opäť imitovali ukrajinský útok dronmi na Záporožskú jadrovú elektráreň, tvrdí vojenská rozviedka
9.4.2024 (SITA.sk) - Ruská armáda v utorok opäť imitovala útok dronmi na Zaporižžskú jadrovú elektráreň, ktorú Moskva okupuje.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„Dnes sa Rusko rozhodlo predstierať, že Ukrajina zaútočila dronmi. Pozícia Ukrajiny je jasná a jednoznačná, nevykonávame žiadne vojenské akcie ani provokácie proti jadrovým zariadeniam," povedal predstaviteľ ukrajinskej vojenskej rozviedky Andrij Jusov.
Informuje o tom web Ukrajinská pravda.
Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Zaporižžská jadrová elektráreň, Záporožská jadrová elektráreň
Zdroj: SITA.sk - Rusi opäť imitovali ukrajinský útok dronmi na Záporožskú jadrovú elektráreň, tvrdí vojenská rozviedka © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu