Piatok, 27. máj 2022
Slabý dážď  14,6 °C
Mimoriadne správy

Putin obvinil USA z rozdeľovania ruskej spoločnosti, vyzval prokurátorov na rýchlejšie blokovanie demonštrácií

 Webnoviny  25. apríl 2022  42
Putin obvinil USA z rozdeľovania ruskej spoločnosti, vyzval prokurátorov na rýchlejšie blokovanie demonštrácií

25.4.2022 (Webnoviny.sk) - Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Spojené štáty a ich spojencov z rozdeľovania ruskej spoločnosti. Tiež chcú podľa neho zničiť Rusko zvnútra, ale ich plány zlyhali. Povedal to počas stretnutia s najvyššími predstaviteľmi generálnej prokuratúry, kde tiež okrem iného spomenul „bezprecedentné západné sankcie“ voči Rusku.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konfliktPutin vyzval ruských prokurátorov, aby konali rýchlejšie pri blokovaní nepovolených demonštrácií organizovaných zo zahraničia. Mali by sa tiež podľa neho zamerať na odhaľovanie „otvorených provokácií“ proti ruskej armáde, ktoré údajne zahŕňajú medzinárodné médiá a sociálne platformy.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk - Putin obvinil USA z rozdeľovania ruskej spoločnosti, vyzval prokurátorov na rýchlejšie blokovanie demonštrácií © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.