Štvrtok, 11. august 2022
Slnečno  12,1 °C
Mimoriadne správy

Pre hrozby ďalších raketových útokov vyhlásili v ukrajinskej Odese víkendový zákaz vychádzania

 Webnoviny   9. apríl 2022  82
Pre hrozby ďalších raketových útokov vyhlásili v ukrajinskej Odese víkendový zákaz vychádzania

9.4.2022 (Webnoviny.sk) - Úrady v ukrajinskom meste Odesa vyhlásili víkendový zákaz vychádzania pre hrozby ďalších raketových útokov.

Regionálna armáda na sociálnej sieti Facebook napísala, že zákaz vychádzania pre Odesu a Odeskú oblasť bude platiť od 9. apríla 21:00 do 11. apríla 6:00.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt


Rozhodnutie prijali vzhľadom na udalosti v meste Kramatorsk, kde pri raketovom útoku prišlo o život zhruba 50 ľudí, a „hrozbu raketového útoku na Odesu“.

Ukrajinskí predstavitelia varovali, že sa ruské sily preskupujú, aby začali novú ofenzívu na juh a východ Ukrajiny po tom, ako sa stiahli z okolia Kyjiva a severu krajiny. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk - Pre hrozby ďalších raketových útokov vyhlásili v ukrajinskej Odese víkendový zákaz vychádzania © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.