Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Po zrútení balkóna bytu zahynula jedna žena, štvorročné dieťa sa zranilo
6.4.2021 (Webnoviny.sk) - Jedna žena zahynula a ďalšie dve osoby sa ťažko zranili po zrútení balkóna bytu v Hornom Rakúsku západne od Viedne. Informovala o tom v utorok rakúska polícia.
Kolaps balkóna v asi 5-tisícovom mestečku Lenzing nastal v pondelok popoludní. V čase nešťastia sa na ňom nachádzali štyria ľudia, ktorí spadli z výšky približne tri a pol metra.
Päťdesiatpäťročnú ženu previezli do nemocnice v Linzi, kde v pondelok večer zomrela. Jej 4-ročný vnuk bol zranený iba ľahko, ale matku chlapca a ďalšiu ženu, ktorá bola na návšteve, museli s vážnymi zraneniami previezť do miestnej nemocnice.
Príčina zrútenia zhruba 60-ročného balkóna zatiaľ nie je známa.
Viac k témam: tragická nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Po zrútení balkóna bytu zahynula jedna žena, štvorročné dieťa sa zranilo © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Srbský prezident Vučič ukončil špekulácie, nechal sa zaočkovať čínskou vakcínou
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie