Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
22.5.2021 (Webnoviny.sk) - Jeden človek zomrel a štyria ľudia utrpeli zranenia, keď ich v Amsterdame v piatok v noci pobodali. Miestna polícia informovala, že v súvislosti s incidentom zatkli podozrivú osobu.
Štyroch zranených hospitalizovali a ich stav nebol bezprostredne známy. Možný motív polícia nespomenula, len uviedla, že prípad vyšetrujú.
Incident sa stal v štvrti, kde sa nachádza mnoho barov a reštaurácií. V čase, keď sa odohral, však boli pre pandemické obmedzenia zatvorené.
Viac k témam: útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk - Piatich ľudí v Amsterdame niekto pobodal, jeden človek po útoku zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Spoluprácu s Českou republikou je potrebné rozširovať na všetkých úrovniach, tvrdí prezident Pellegrini