Piatok, 7. august 2020
Prevažne slnečno  18,1 °C
Mimoriadne správy

Ozbrojenci v mexickom pohraničnom meste zastrelili štyri osoby, z toho tri boli maloleté dievčatá

 Webnoviny  27. august 2019  35
Ozbrojenci v mexickom pohraničnom meste zastrelili štyri osoby, z toho tri boli maloleté dievčatá

27.8.2019 (Webnoviny.sk) - V mexickom pohraničnom meste Ciudad Juárez zastrelili ozbrojenci počas víkendu jedného muža a tri dievčatá vo veku 4, 13 a 14 rokov. Vypálili na nich 123 striel.

Prokurátori v severnom štáte Chihuahua v pondelok oznámili, že páchatelia z ich rodinného domu zrejme uniesli aj jedného ďalšieho muža. Vraždy sa odohrali na predmestí mesta, motív zatiaľ nie je známy.Ide o posledný prípad zo série ozbrojených útokov na deti v Mexiku. Mnohé zomrú práve počas streľby na ich rodičov.

Ozbrojenci v Mexiku si kedysi dávali relatívne pozor, aby nezasiahli deti, keď boli ich terčom dospelí. To sa však už zjavne nedeje.

Viac k témam: mŕtve deti, napadnutie, ozbrojenci, vražedný útok
Zdroj: Webnoviny.sk - Ozbrojenci v mexickom pohraničnom meste zastrelili štyri osoby, z toho tri boli maloleté dievčatá © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.