Nedeľa, 5. júl 2020
Slnečno  24,1 °C
Mimoriadne správy

Osemdesiatdvaročná kulturistka zbila vlamača, bránila sa stolom aj detským šampónom

 Webnoviny  25. november 2019  87
Osemdesiatdvaročná kulturistka zbila vlamača, bránila sa stolom aj detským šampónom

25.11.2019 (Webnoviny.sk) - Osemdesiatdvaročná žena zbila vo svojom dome vlamača. Prípad sa stal v newyorskom meste Rochester. Willie Murphy uviedla, že sa chystala spať, keď na dvere jej domu začal búchať neznámy muž a žiadal, aby mu privolala sanitku. Seniorka zatelefonovala na políciu, no muža nevpustila dovnútra. On sa následne nahneval a prerazil dvere. "Vybral si však nesprávny dom," uviedla žena, ktorá sa venuje kulturistike a každý deň cvičí.

Na muža zaútočila najprv stolom, ktorý sa zlomil, a tak použila kovové nohy, ktorými ho začala udierať. Následne na neho niekoľkokrát vyskočila, potom sa rozbehla do kuchyne, odkiaľ priniesla detský šampón a naliala ho mužovi do tváre, keď sa snažil postaviť na nohy. Napokon chytila metlu a začala ho opäť biť.

Murphy sa vlamača snažila odtiahnuť z domu, no podľa jej slov bol príliš ťažký. Víťazka niekoľkých cien pritom podľa vlastných slov zdvihne sto kilogramov. Vtom na miesto dorazila polícia. Muža z domu odviezla sanitka. "Myslím si, že bol šťastný, keď ho zobrala sanitka, do ktorej som mu ja dopomohla. Áno, zvládla som to," vyhlásila seniorka.

Viac k témam: vlámanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Osemdesiatdvaročná kulturistka zbila vlamača, bránila sa stolom aj detským šampónom © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.