Nedeľa, 15. február 2026
Mimoriadne správy
- Navaľnyj mal zomrieť po podaní silného toxínu, Británia avizuje ďalšie kroky voči Moskve
- Maďarský premiér Viktor Orbán plánuje „očistiť spoločnosť“ od svojich protivníkov, Magyara označil za bruselskú bábku
- Rusko sa vyhýba konfrontácii v Arktíde a Čína zvyšuje vedeckú prítomnosť, tvrdí Stensones
- Rubio v Mníchove upokojoval Európu, USA chcú obnoviť transatlantickú alianciu
- Slovensko má za sebou svoj Národný deň v Miláne, Pellegrini vyzdvihol skvelú atmosféru a navštívil aj hokejistov – VIDEO, FOTO
Opitého muža v lietadle vystrašili turbulencie, chcel vtrhnúť do kokpitu a prevziať riadenie
6.9.2024 (SITA.sk) - Utorňajší let britských aeroliniek EasyJet z Londýna do Grécka musel núdzovo pristáť v nemeckom Mníchove po tom, ako sa jeden z cestujúcich pokúsil vniknúť do kabíny pilotov. Ako referuje web Mail Online, problémy na palube údajne začali po tom, čo lietadlo vystúpilo do cestovnej hladiny a zasiahli ho turbulencie.
Pasažier posilnený alkoholom
Tie rozhodili jedného z pasažierov, údajne značne posilneného alkoholom. Chcel preto vniknúť do kokpitu a prevziať riadenie lietadla. V jeho ceste do pilotnej kabíny mu však zabránili palubní sprievodcovia.
Tí ho, v spolupráci s jedným z cestujúcich, zvalili na zem a znehybnili. Piloti medzitým vyhlásili stav núdze a následne pristáli na letisku v nemeckom Mníchove.
Video sa objavilo aj na TikToku
Tam už na previnilca čakala polícia, ktorá si ho od posádky lietadla prevzala do svojej starostlivosti. Video z paluby lietadla sa následne objavilo na sociálnej sieti TikTok.
Zvyšok cestujúcich však čakala noc v Mníchove. Do svojho cieľa na ostrove Kos v Egejskom mori sa tak dostali až v stredu večer.
Viac k témam: pasažieri, Turbulencia
Zdroj: SITA.sk - Opitého muža v lietadle vystrašili turbulencie, chcel vtrhnúť do kokpitu a prevziať riadenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Muž vo Vrútkach zomrel násilnou smrťou, polícia zadržala podozrivú ženu
Ministerstvo vnútra obstaráva tri nové vrtuľníky, využívané budú na zásahy na Slovensku aj v Európe
Boj proti obchodovaniu s ľuďmi si vyžaduje dôslednú prácu, kľúčová je psychologická pomoc obetiam