Štvrtok, 28. október 2021
Jasno  3,9 °C
Mimoriadne správy

O rukojemnícku drámu sa postaral muž s črepinou z pohára, ohrozoval ňou život predavačky

 Webnoviny  30. jún 2021  116
O rukojemnícku drámu sa postaral muž s črepinou z pohára, ohrozoval ňou život predavačky

30.6.2021 (Webnoviny.sk) - Muž ozbrojený črepinou z pohára držal v stredu pracovníčku predajne s tabakom v Českých Budějoviciach približne hodinu ako rukojemníčku. Sklenú črepinu jej držal pod krkom. Informoval o tom spravodajský portál TN.cz.

Polícia pre zásah uzavrela časť českobudějovického námestia Přemysla Otakara II. Dráma s rukojemníčkou sa začala približne o tretej popoludní. Krátko pred štvrtou hodinou policajti vnikli do predajne. Z obchodu vyniesli záchranári ženu na nosidlách.

Na mieste máme dostatočné množstvo síl a prostriedkov, a to policajtov zo zásahovej jednotky aj z hliadok a obvodného oddelenia České Budějovice a oddelenia hliadkovej služby," povedal pre TN.cz hovorca polície Milan Bajcura počas zásahu.

Viac k témam: česká polícia, Človek v ohrození, rukojemníci
Zdroj: Webnoviny.sk - O rukojemnícku drámu sa postaral muž s črepinou z pohára, ohrozoval ňou život predavačky © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.