Piatok, 10. apríl 2020
Slnečno  12,6 °C
Mimoriadne správy

Neznámy páchateľ strieľal na auto, šesťročný chlapec následne podľahol zraneniam

 Webnoviny  24. február 2020  31
Neznámy páchateľ strieľal na auto, šesťročný chlapec následne podľahol zraneniam

24.2.2020 (Webnoviny.sk) - V americkom meste St. Louis neznámy páchateľ strieľal na auto, v ktorom zomrel šesťročný chlapec a deväťročné dievča utrpelo vážne zranenia. Vo vozidle sa okrem nich nachádzali aj 27-ročný muž, 31-ročná žena a sedemročné dievča, ktoré poranilo rozbité sklo.

Chlapca a staršie z dievčat previezli do nemocnice, kde Davida Birchfielda III. vyhlásili za mŕtveho. Zranená maloletá pacientka je v kritickom stave. Muž a žena nie sú zranení.

Prípad v súčasnosti vyšetruje miestna polícia, ktorá potvrdila, že od apríla do augusta 2019 zastrelili v St. Louis najmenej dvanásť detí vo veku od dvoch do 16 rokov, čo hnevá verejnosť i políciu.

Viac k témam: streľba, úmrtie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk - Neznámy páchateľ strieľal na auto, šesťročný chlapec následne podľahol zraneniam © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.